Náš nový E-shop na kontaktné šošovkywww.e-kontaktnesosovky.sk
OPTIKA EXCLUSIV

prevadzka zatvorena

 

Prevádzka zrušená

Prevádzka OPTIKY EXCLUSIV v APOLLO BUSINESS CENTER na Prievozskej ul. č.2/A je od 27.1.2015 zrušená. Tovar a služby za rovnakých podmienok poskytujeme naďalej na našej centrále v Bratislave na Laurinskej ul. č.3. Tu vydáme neprevzaté zákazky, poskytneme servis a poradenstvo. V predajni Vás obslúžia aj pracovníčky na ktoré ste byli zvyknutý.

Ďakujeme Vám za prejavený dôveru a tešíme sa na Vás v Starom meste na Laurinskej ulici č.3.

 

Optika Exclusiv

 

Ani obrovské zľavy, sklá zadarmo alebo okuliare za pár eur u nás určite nehľadajte. Ak však máte záujem o ojedinelé a tie najkvalitnejšie produkty, špičkové služby, exkluzívne priestory, odborne zdatný a príjemný personál, moderné vybavenie a individuálny prístup, tak v tom prípade si dovolíme povedať, že sme pre Vás tou správnou voľbou. Či už potrebujete dioptrické alebo slnečné okuliare, kontaktné šošovky, vyšetrenie zraku alebo len menšiu úpravu, tak u nás nájdete všetko pod jednou strechou. 

Už viac ako dvadsať rokov na trhu, množstvo spokojných zákazníkov, istota a skúsenosti - to všetko je Optika Exclusiv. Doprajte Vám a Vašim očiam to najlepšie a dajte nám šancu presvedčiť aj Vás o tom, čo dokážeme a čo Vám môžeme ponúknuť.

 

 Fendi big

 


Lindberg

Lindberg 

Bvlgari

Bvlgari 

alain mikli

Alain Mikli 

Chanel

Chanel 

Jimmy Choo

Jimmy Choo 

Fendi

Fendi 

Starck Eyes

Starck Eyes 

Dolce & Gabbana

 Dolce & Gabbana 

Porsche Design

Porsche Design 

Dior

Dior 

  
   
   

 

Informácie Kontaktujte nás NAŠE ĎALŠIE STRÁNKY Sme partnerom Sphere

Ak máte nejaké otázky, nie je Vám niečo jasné, alebo sa chcete objednať na vyšetrenie zraku alebo aplikáciu kontaktných šošoviek neváhajte a ozvite sa nám.

 

www.rbicon.sk


www.e-kontaktnesosovky.sk


www.najlepsieokuliare.sk

 

www.najlepsiesosovky.sk 

Sphere card