OPTIKA EXCLUSIV

V dňoch 18.4.2014 až 21.4.2014 budú predajne Optiky Exclusiv ZATVORENÉ. 

 

Ani obrovské zľavy, sklá zadarmo alebo okuliare za pár eur u nás určite nehľadajte. Ak však máte záujem o ojedinelé a tie najkvalitnejšie produkty, špičkové služby, exkluzívne priestory, odborne zdatný a príjemný personál, moderné vybavenie a individuálny prístup, tak v tom prípade si dovolíme povedať, že sme pre Vás tou správnou voľbou. Či už potrebujete dioptrické alebo slnečné okuliare, kontaktné šošovky, vyšetrenie zraku alebo len menšiu úpravu, tak u nás nájdete všetko pod jednou strechou. Už skoro dvadsať rokov na trhu, množstvo spokojných zákazníkov, istota a skúsenosti - to všetko je Optika Exclusiv. Doprajte Vám a Vašim očiam to najlepšie a dajte nám šancu presvedčiť aj Vás o tom, čo dokážeme a čo Vám môžeme ponúknuť.

 

Najnovšie články

Všetky články

Novinky:

29.05.2012 Nové kolekcie 2012

Pozrite si niečo z nových kolekcií, ktoré sme práve zaradili do našej ponuky ...

29.05.2012 Zníženie ceny šošoviek

Výrazne sme znížili ceny všetkých typov kontaktných šošoviek a to na ceny, ktoré ...

Informácie Kontaktujte nás DARČEKOVÉ POUKÁŽKY MOŽNOSTI PLATBY

Ak máte nejaké otázky, nie je Vám niečo jasné, alebo sa chcete objednať na vyšetrenie zraku alebo aplikáciu kontaktných šošoviek neváhajte a ozvite sa nám.

 

Neviete ako urobiť radosť Vašej rodine, priateľom a známym? Darujte im originálny darček v podobe darčekových poukážok Optiky Exclusiv. Vybrať si môžete z veľkého množstva rôznych spôsobov platby.